MCI-2012-201-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MCI-2012-201-RU
Description
-25℃~+85℃ 10MΩ 125V 2 200Ω@100MHz 330mA 350mΩ 50V - Common Mode Filters ROHS