MMD-06CZ-2R2M-V1
MFR.Part #
MMD-06CZ-2R2M-V1
JLCPCB Part #
C332198
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
18mΩ 2.2uH 8A ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS