MMD-06CZ-1R2M-V1
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS
MFR.Part #
MMD-06CZ-1R2M-V1
JLCPCB Part #
C337545
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
1.2uH 11A 11mΩ ±20% SMD,7.2x6.6mm Power Inductors ROHS