MMD-04BZ-1R0M-X2
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS
MFR.Part #
MMD-04BZ-1R0M-X2
JLCPCB Part #
C332201
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
1uH 24mΩ 4.5A 7A ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS