MA4E2200B1-287T
Extended
Manufacturer
MACOM
MFR.Part #
MA4E2200B1-287T
JLCPCB Part #
C6085347
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+125℃ 1 Pair Series Connection 1.5V 220mV@1mA SOT-23-3 Schottky Diodes ROHS