SM4NT170A
Extended
Manufacturer
Lumimax Optoelectronic
MFR.Part #
SM4NT170A
JLCPCB Part #
C20468862
Description
-55℃~+150℃ 1.46A@10/1000us 170V 209V 275V 400W@10/1000us 5uA TVS Unidirectional SOD-123NT ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS