SM4F51CA-MS
Extended
Manufacturer
Lumimax Optoelectronic
MFR.Part #
SM4F51CA-MS
JLCPCB Part #
C20523695
Package
SOD-123S
Description
-55℃~+150℃ 4.8A@10/1000us 400W@10/1000us 51V 5uA 62.7V 82.4V Bidirectional TVS SOD-123S ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS