SM4F43A-MS
Extended
Manufacturer
Lumimax Optoelectronic
MFR.Part #
SM4F43A-MS
JLCPCB Part #
C20523371
Package
SOD-123S
Description
-55℃~+150℃ 400W@10/1000us 43V 5.7A 52.8V 5uA 69.4V TVS Unidirectional SOD-123S ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS