LR022N10S10
Extended
Manufacturer
Long-Tek
MFR.Part #
LR022N10S10
JLCPCB Part #
C5186607
Package
TOLL
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6mΩ@10V 100V 11.3nF 165nC@10V 240A 313W 48pF TOLL MOSFETs ROHS