VUO80-12NO1
MFR.Part #
VUO80-12NO1
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.14V@30A 1.2kV 40uA@1.2kV 650A 80A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS