VUO34-12NO1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
VUO34-12NO1
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 1.46V@45A 20uA@1200V 325A 45A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS