VUO25-18NO8
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
VUO25-18NO8
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.8kV 2.2V@150A 25A 300uA@1400V 400A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS