VUE22-12NO7
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
VUE22-12NO7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 2.92V@10A 24A 40A 60uA@1200V Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS