MUBW15-12A6K
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MUBW15-12A6K
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.2kV 19A 600pF@25V 90W NPT (Non-Punch Through) - IGBT Transistors / Modules ROHS