MDMA240UB1600ED
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MDMA240UB1600ED
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 1.62kA 1.92V@240A 100uA@1.6kV 240A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS