MCNA95P2200TA
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCNA95P2200TA
JLCPCB Part #
C3613900
Package
TO-240AA
Description
-40℃~+140℃@(Tj) 1.5V 149A 150mA 2 SCR 2.2kV 200mA TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS