MCC19-12IO8B
MFR.Part #
MCC19-12IO8B
JLCPCB Part #
C17500464
Description
-40℃~+125℃ 1.2kV 1.5V 100mA 2 SCR 40A TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS