IXYH40N120C4
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXYH40N120C4
JLCPCB Part #
C3193646
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 1.55mJ 120A 5.55mJ 55ns 680W TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS