IXXH30N65B4
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXXH30N65B4
JLCPCB Part #
C17575134
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1.55mJ 230W 52nC 650V 65A PT (Punch-Through) TO-247AD IGBT Transistors / Modules ROHS