FUO22-12N
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
FUO22-12N
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 1.62V@30A 10uA@1200V 160A 30A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS