DMA40U1800GU
MFR.Part #
DMA40U1800GU
JLCPCB Part #
C3589707
Package
SIP-5
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.28V@30A 1.8kV 400A 40A 40uA@1.8kV Three-Phase Rectifier SIP-5 Bridge Rectifiers ROHS