DMA150E1600NA
MFR.Part #
DMA150E1600NA
JLCPCB Part #
C17618259
Package
SOT-227B
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.15V@150A 1.6kV 150A 200uA@1600V 3kA SOT-227B Diodes - General Purpose ROHS