DMA10IM1600PZ-TUB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DMA10IM1600PZ-TUB
JLCPCB Part #
C17379793
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.26V@10A 1.6kV 10A 10uA@1600V 130A TO-263 Diodes - General Purpose ROHS