DHG10I1800PA
MFR.Part #
DHG10I1800PA
JLCPCB Part #
C17429613
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.8kV 10A 2.23V@10A 300ns 50uA@1800V 60A 85W TO-220AC Switching Diodes ROHS