DCG160X650NA
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DCG160X650NA
JLCPCB Part #
C3758160
Package
SOT-227B
Description
-40℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.35V@50A 1mA@650V 650A 650V 80A SOT-227B Schottky Diodes ROHS