CMA60MT1600NHR
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
CMA60MT1600NHR
JLCPCB Part #
C3613929
Package
ISO-247
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.3V 1.6kV 60mA 66A ISO-247 Thyristors (SCR)/Modules ROHS