CMA20E1600PB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
CMA20E1600PB
JLCPCB Part #
C3614115
Package
TO-220
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 SCR 1.3V 1.46V 1.6kV 28mA 31A 60mA TO-220 Thyristors (SCR)/Modules ROHS