CLE30E1200PB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
CLE30E1200PB
JLCPCB Part #
C3613789
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 SCR 1.2kV 1.34V 1.4V 30mA 35A 60mA TO-220 Thyristors (SCR)/Modules ROHS