CLA100E1200HB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
CLA100E1200HB
JLCPCB Part #
C3614039
Package
TO-247
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 SCR 1.2kV 1.37V 1.5V 100mA 160A 40mA TO-247 Thyristors (SCR)/Modules ROHS