V82ZS20PX1347
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V82ZS20PX1347
JLCPCB Part #
C2656997
Package
Plugin
Description
25J 50V 6.5kA 68V 7nF@1MHz 82V 插件 Varistors ROHS