V68ZA10PX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V68ZA10PX2855
JLCPCB Part #
C1528642
Package
Plugin
Description
13J 1kA 3.87nF@1MHz 40V 56V 68V 插件 Varistors ROHS