V680LA10PX2855
MFR.Part #
V680LA10PX2855
JLCPCB Part #
C1529362
Package
Plugin
Description
1.1kV 1.875kV 2.5kA 65pF@1MHz 680V 75J 875V 插件 Varistors ROHS