V680LA100CPX2855
MFR.Part #
V680LA100CPX2855
JLCPCB Part #
C1530856
Package
Plugin
Description
1.06kV 1.7kV 10kA 380pF@1MHz 520J 680V 924V 插件 Varistors ROHS