V661HA32
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V661HA32
JLCPCB Part #
C1529762
Package
Plugin
Description
1.05kV 1nF@1MHz 25kA 600J 660V 850V 插件 Varistors ROHS