V661CA60
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V661CA60
JLCPCB Part #
C1529666
Package
Plugin
Description
1.05kV 1.64kV 2.3kJ 4nF@1MHz 660V 70kA 850V 插件 Varistors ROHS