V660LA100BP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V660LA100BP
JLCPCB Part #
C1527475
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.02kV 1.65kV 250J 400pF@1MHz 6.5kA 660V 850V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS