V625LC80CPX2855
MFR.Part #
V625LC80CPX2855
JLCPCB Part #
C1529587
Package
Plugin
Description
1.725kV 10kA 120pF@1MHz 1kV 490J 625V 900V 插件 Varistors ROHS