V625LA80CPX2855
MFR.Part #
V625LA80CPX2855
JLCPCB Part #
C1530875
Package
Plugin
Description
1.725kV 10kA 120pF@1MHz 1kV 490J 625V 898V 插件 Varistors ROHS