V625LA10PX1347
MFR.Part #
V625LA10PX1347
JLCPCB Part #
C1528479
Package
Plugin
Description
1.65kV 1kV 2.5kA 625V 67J 80pF@1MHz 825V 插件 Varistors ROHS