V551HA32
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V551HA32
JLCPCB Part #
C1529709
Package
Plugin
Description
1.19nF@1MHz 25kA 530J 550V 710V 863.5V 插件 Varistors ROHS