V550LC80CPX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V550LC80CPX2855
JLCPCB Part #
C1530906
Package
Plugin
Description
1.435kV 10kA 120pF@1MHz 450J 550V 872V 880V 插件 Varistors ROHS