V510LA10P
MFR.Part #
V510LA10P
JLCPCB Part #
C1527567
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100pF@1MHz 1350V 2.5kA 510V 63J 675V 820V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS