V481CA60
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V481CA60
JLCPCB Part #
C1529810
Package
Plugin
Description
1.6kJ 1160V 480V 5.5nF@1MHz 640V 70kA 750V 插件 Varistors ROHS