V460LA10PX1347
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V460LA10PX1347
JLCPCB Part #
C1528481
Package
Plugin
Description
1.19kV 120pF@1MHz 2.5kA 460V 56J 615V 715V 插件 Varistors ROHS