V441HA32
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V441HA32
JLCPCB Part #
C1529645
Package
Plugin
Description
1.5nF@1MHz 25kA 420J 440V 585V 690V 插件 Varistors ROHS