V430RA22X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V430RA22X2749
JLCPCB Part #
C3261889
Package
Plugin
Description
140J 275V 369V 430V 6.5kA 900pF@1MHz 插件 Varistors ROHS