V421CA60
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V421CA60
JLCPCB Part #
C1529681
Package
Plugin
Description
1.06kV 1.5kJ 420V 560V 680V 6nF@1MHz 70kA 插件 Varistors ROHS