V39ZA05PX1347
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V39ZA05PX1347
JLCPCB Part #
C1529443
Package
Plugin
Description
100A 25V 300mJ 31V 39V 675pF@1MHz 插件 Varistors ROHS