V39RA16X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V39RA16X2749
JLCPCB Part #
C3262156
Package
Plugin
Description
1kA 25V 31V 39V 5nF@1MHz 7.2J 插件 Varistors ROHS