V390ZA05P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V390ZA05P
JLCPCB Part #
C1527582
Package
Plugin
Description
10J 250V 330V 390V 400A 80pF@1MHz 插件 Varistors ROHS